Kas Sina juba tead, et fototapeet on taas popp?

Talleta oma hetked ning loo üks kaunis kalender. Kalender sobib suurepäraselt kellelegi kingituseks – isal oleks kindlalt rõõmus meel isikliku kalendri üle. Samuti fotoraamat on armas kingitus – võimalik on iga kauni hetke alla kirjutada armas jutuke, et mälestus meeldejäävam oleks.   Soeta omale valitud suuruses kalender kas seinale või lauale. Tootevalik on lai, aga enamus kalendrid ja fotoraamatud on sel nädalal soodsamad!

Miks mitte asetada oma kõige armsam pilt seinale, et seda iga hetk jumaldada? Seinakleebised on väga loomulik täiendus värvitud seintele. Disaini ise enda jaoks kleebised meie kodulehel!

Kvaliteetne magistritöö köitmine on viimane, kuid väga oluline samm töö protsessis. Ei ole vaja riskida oma tööga ning teosta köitmine korraliku teenuspakkuja juures. Kas Sinul hakkavad visiitkaardid otsa saama? Ülikiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie e-poes! Disaini uus visiitkaart – meie nõustajad aitavad Sind vajadusel oma nõuannetega.

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on riidest materjal, millele on prinditud pilt. Lõuendile saab printida ükskõik millise foto. Soeta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis selleks. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud meeskonnad. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik.

Meie juuures on kõik võimalik- https://www.picturehappy.ee/et/canvas/

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *