Salvesta enda hetked ning telli üks vahva kalender.

Miks mitte kinkida kalender lastelaste fotodega oma vanaemale? Teine lahe idee on fotoraamat, kuhu saad lisaks piltidele mõned oma mõtted lisada.  Internetipoe valikus on kalendrid kontorisse ja koju, kalendrid erisuuruses. Kalendrivalik on lai, aga kõik kalendrid ja fotoraamatud on sel nädalal kampaaniahinnaga!

Eriti populaarne on sellel aastal fototapeet!  Miks mitte kleepida enda lemmik pilt seina peale, et seda iga päev jumaldada? Seinakleebised on aga loomulik aksessuaar ühte tooni seinale. Muuhulgas on valikus kleebised ka firmaautodele ning muudele masinatele, mida saaksid ka ise kujundada.

Kui oled õpinguid lõpetamas, siis on köitmine kindlasti Sinu jaoks aktuaalne. Ei ole vaja riskida enda lõputööga ning tee köitmine usaldusväärse teenuspakkuja juures. Kas Sinul hakkavad visiitkaardid otsa saama? Kiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie e-kaupluses- Picturehappy! Kui aga Sul veel puudub enda visiitkaart siis nüüd on kõige parem võimalus visiitkaardi tellimiseks!

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on vahva variant, kuidas ruumile iseloomu lisada. Foto saab valida ise ning selle seina riputada. Osta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud võistkonnad. T-särkide trükkimine pole kunagi nii mugav olnud – vali särgi disain ja tekst internetis. Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *