Jäädvusta ilusad hetked ning telli üks vahva kalender.

Miks mitte valmistada kalender lastelaste piltidega armsale emale? Ka fotoraamat on tore meene – saaksid iga pildi juurde kirja panna tabav jutt, et fotomälestus meeldejäävam oleks.  Internetipoe valikus on nii seina- kui ka lauakalendrid, kalendrid erisuuruses. Leiad kindlasti endale sobiva!

Müügihitt on sel aastal fototapeet!  Miks mitte asetada oma armsaim pilt seinale, et seda päevast päeva imetleda? Seinakleebised on väga ideaalne aksessuaar värvitud seintele. Muuhulgas on valikus kleebised ka väikebussidele ja ka teist sorti masinatele, mida saaksid vajadusel ise välja mõelda.

Korralik magistritöö köitmine on kõige viimane, kuid väga oluline osa töö valmimisel. Parima hinna eest lõputöö köitmine meil! Ka visiitkaardid ning visiitkaartide trükkimine on praegu soodushinnaga. Kui aga Sinul veel puudub enda visiitkaart siis praegu on parim aeg kaardi muretsemiseks!

Fotolõuend – lahe trend!

Fotolõuend on ideaalne idee, kuidas ruumile iseloomu lisada. Pildi saad valida ise ning selle seina riputada. Fotolõuend jätab mulje nagu oleks tegemist ehtsa maaliga.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud meeskonnad. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Igasugune trükkimine riietetele, fotoraamatud ,tassidele, lõuenditele ja palju muud! Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *