Kalender eriliste sündmustega eelmisest aastast.

Miks mitte kinkida kalender pere fotodega kallile emale? Kindlasti ka fotoraamat on tore kingitus – võimalik on iga kauni hetke alla kirjutada tabav lause, et pilt ehedam oleks.  Internetipoe tootevalikus on nii laua- kui ka seinakalendrid, kalendrid erisuuruses. Tootevalik on üüratu, aga kõik kalendrid ja fotoraamatud on sel hooajal kampaaniahinnaga!

Kas Sina juba tead, et fototapeet on uuesti popp? Miks mitte panna läbi aegade armsaim pilt seinale, et seda päevast päeva imetleda? Seinakleebised on väga ideaalne täiendus värvitud seintele. Samuti on olemas kleebised ka firmaautodele ja ka teistele asjadele, mida saaksid vajadusel ise kujundada.

Kui oled õpilane, siis on köitmine arvatavasti Sulle tuttav teema. Hea hinnaga arvestustöö köitmine meie juures! Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on sel kuul allahindlusega. Kui aga Sinul siiani puudub enda visiitkaart siis nüüd on kõige parem võimalus selle tellimiseks- https://www.picturehappy.ee/et/canvas/.

Fotolõuend – lahe trend!

Fotolõuend on riidest materjal, millele on prinditud vabalt valitud pilt. Pildi saad valida ise ning selle seinale riputada. Fotolõuend näeb välja nagu see oleks ehtne maal.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis seda teha. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *