KODU HUBASEMAKS  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kas Sa tead, mida võiks teha fotodega? Meie juures on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ning samuti traditsiooniline fotode trükkimine sobilikus suuruses.

 

Sel aastal suvi on olnud väga soe ning kindlasti ka samuti põnev. Kui on vahvad olukorrad, siis on ka rohkelt ilusaid hetki mida meelde jätta.  Fotode trükkimine meie kaupluses on soodsam kui mujal.  Samuti pakume võimalust mugavalt e-keskkonnas luua ka tore fotoalbum või fotoraamat oma piltidega. Taolist raamatut on mõne aja pärast ikka väga meeldiv lugeda! Fotoalbum ja fotoraamat on ka lahe kingitus näiteks vanaemale. Kui aga tahaksid, et lisaks fotodele oleks lisatud ka lisainfot kuupäevade kohta, siis meilt on võimalik tellida ka kalender.  Kalendrid on lisaks vahva kingitus igale sünnipäevalapsele, eriti vanaemale.

 

Fototapeet on alati moes, kui jäädvustad seina peale kauni ja enda jaoks armsa pildi. Näiteks, võid fototapeedile printida pildi endale armsast kohast – kodukant või lihtsalt kaunis looduskaunis koht, või ka pildi enda lähedastest – kas siis lemmikloomast või oma perekonnaliikmetest. Väiksem, kuid samamoodi hea asendusvõimalus fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend on kvaliteetselt trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend lisab rohkelt stiili toale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Populaarsust on viimasel ajal kogunud t-särkide trükk. Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele populaarsemaks saanud ka sõpruskondade ja ettevõtete seas.  Telli ainulaadsed t-särgid oma lähedastele – nii leiate kergemini kõik suurel üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Fototrükk pole kaugeltki ainus teenus, mida meilt tellida saab. Näiteks saame trükkida Sinu enda disainitud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine meie juures on kordi lihtsam kui see alguses tunduda võib – küsi meilt nõu ja me juhendame sind. Lisaks saad osta ka seinakleebised, millel on kas firma logo või muu info. Kleebised on käepärased, kui tahad oma tegemisi promoda mõnel ekspol või lihtsalt kleebid kleebised töötaja transpordivahendile – kasvõi mootorrattale! Lisaks on üks teenustest, mida meilt on võimalik tellida – köitmine! Köitmine on kvaliteetne ja mugav nendele, kes peavad oluliseks oma tööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *