IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas Sina tead, mida võiks valmistada fotode abil?  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ning veel palju muud!

 

Sel aastal suvi on olnud väga päikeseline ning loodetavasti ka samuti põnev. Siis on tõenäoliselt ka õnnestunud teha toredaid fotosid! Haara võimalusest kinni, sest fotode trükkimine meie juures on kõige mugavam! Lisaks pakume võimalust kiirelt internetikeskkonnas luua ka lõbus fotoalbum või fotoraamat oma seiklustest. Seda raamatut on pärast ikka väga meeldiv lehitseda! Fotoalbum ja fotoraamat on lisaks ideaalne kingiidee näiteks vanaemale. Samuti on võimalus kokku panna kalender – saad ise välja valida millised fotopildid, millisesse kuusse lisad ja samamoodi märkida ka kõikide vajalike inimeste tähtpäevad.  Kalendrid on samuti vahva kingitus igaühele, eriti lähedasele.

KODU HUBASEMAKS  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet ei lähe iial moest, kui kleebid seinale ilusa ning enda jaoks armsa foto. Näiteks, on võimalik fototapeedile lisada vaate endale armsast kohast – kodu või lihtsalt kaunis looduspilt, või ka foto enda armsatest – kas siis koduloomast või oma perekonnaliikmetest. Kui aga Sa ei taha tervele seinale pilti trükkida, siis alternatiiv on muretseda endale ka fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse faktuursele materjalile, mis jätab mulje nagu oleks tegemist maaliga.  Fotolõuend on stiilne disanielement seina peale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning üldiselt trükk riietele on viimaste aastatega muutunud aina levinumaks.  Kui varem oli trükk riietele levinud ainult sportlaste seas, siis nüüd on võimalus teha seda kõigil kes sooviksid, et miski seljas neid ühendaks. Miks mitte välja mõelda ägedad särgid või pusad enda ja sõprade jaoks ja minna koos peole?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie firmast on samuti võimalik tellida ka erinevaid teisi tooteid, mida igal firmal vaja võiks minna.  Näiteks saame trükkida Sinu oma disainitud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine on  tegelikult üsna kiire protsess, kui disain ja info, mis peab visiitkaardi peal olema on olemas. Seinakleebised on valikus erinevat mõõtu ning erinevast materjalist. Kleebised on mugavad, kui plaanid oma ettevõtet reklaamida mõnel üritusel või lihtsalt kleebid kleebised oma transpordivahendile – kasvõi rattale! Samuti on üks teenustest, mida me pakume – köitmine! Köitmine on kvaliteetne ja mugav kõigile neile, kes tahavad oma lõputööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *