HOKIPOOD, KUST SAAD SOBIVA VARUSTUSE

Ole valmis – kaasahaarav aeg on juba algamas! Meie hokipood ootab kõiki huvilisi kauplusega tutvuma. Muidugi oleme varustuse valiku mõttes juhtival kohal.

Töötame selle nimel, et meie poe kaubavalikus oleks alati ainult parim ja modernseim jäähokivarustus. Poes on väga lai valik mitmesuguseid tooteid – astu läbi ning tutvu juba täna!

https://hockeypoint.ee/ee_ee/hoki-rulluiskudel

TURVALINE VARUSTUS

 

Valikus on väga suur valik hokivarustust vaid tuntud brändidelt. Uisud, riietus, kotid, kaitsed, kepid – vaata kõiki tooteid internetikeskkonnas! Edasi lugedes saate paremini aimu, milline hoki varustus on meie kaupluses müügil.

 

HOKIKEPID

 

Pakkumises on hokikepid nii lastele kui ka täiskasvanutele. Otsingu abiga saad valida vajalikke omadusi ning näed vastavat tootevalikut. Kui sooviksid põhjalikumat informatsiooni selle kohta, millest koosneb hokikeppide hind, siis meie meeskond seletab.

Vaata meie e-poodi ja kes teab – ehk saad endale uue ja ägeda hokikepi!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – laias valikus kaubamärgid ja ka suurused. Jäähoki uisud on saadaval nais- ja meessportlastele. Iluuiskude puhule tootevalikus on uisud vaid tüdrukutele. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal kõige olulisem osa varustusest ja sellepärast on tähtis, et need oleks mugavad ja vastupidavad.  Kauplusest leiad ka kõiksugused tarvikud, mida uiskude kasutamisel vaja oleks.

 

RIIETUS

 

Eriti lahedad riideesemed talviseks ja suviseks ajaks. Nokamütsid on olnud väga kütkestavad meie klientide hulgas. Valikusse olema juurde pannud kõik kõvemad tegijad, sellepärast mütsid on vägagi kenad. Soeta omale sobilikke omadustega äge nokats!

 

Ka hokisärgid kuuluvad suvise riietuse kategooria alla.  Ägeda prindiga või heade spordiomadustega – saad valida kõik omadusi koos või eraldi. Alati saad olla kindel – ükskõik, mille valid, on see korralik.

 

TULE POODLEMA!

 

Tegutsedes pikalt varustuse edasimüügiga, saame aru kui tähtis on varustuse kvaliteet. Oleme hoki pood, mis annab kõikidele oma toodetele garantii. Toetame sind nõuga, et leiaksid endale sobivaima asja. Saame aru, et erinevate asjade puhul – hoki uisud või hokikepid – nüansse on väga palju ning kõige teadmine ei ole võimalik.  Lisaks on meil alati valikus ka kõige populaarsemad tooted.

Mis oleks veel parem kui uus varustus uuel hooajal?

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *