SUURIMA VALIKUGA HOKIPOOD

Ole valmis – sündmusterohke aeg on jälle algamas! Tule ja vaata, milliste toodetega üllatab Sind hokipood sel hooajal. Kahtlemata oleme kaupade valiku mõttes kõige paremini varustatud. Teeme tööd selle nimel, et meie kaupluse kaubavalikus oleks kogu aeg ainult parim ja kaasaegsem varustus. Poes on väga haruldane valik erisuguseid tooteid – sisene veebikeskkonda ning tutvu kohe!

 

HEA KVALITEEDIGA VARUSTUS

 

Meie koostööpartneriteks on vaid professionaalsed brändid, mis tagavad varustuse garantiid. Veebipoe toodete seas on uisud, kepid, kaitsmed ja tarvikud – kõik, mida jää peal vajada võiksid. Tegime väikse ülevaate, mida meie hoki varustus täpsemalt tähendab.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/varavavahtide-jaoks

HOKIKEPID

 

Erisuurusega hokikepid – laste ja täiskasvanute hoki kepid ja nende tarvikud. Saad valida hokikepi erinevate omaduste järgi – nt kaubamärk või värv. Hokikeppide hind sõltub suures osas sellest, mis omadusi sa neis otsid.

Leia endale hokikepp juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – kõiki uiske pakume erisuurustest ja ainult parimatelt kaubamärkidelt. Jäähoki uisud on valikus nais- ja meessportlastele. Iluuiskude puhule tootevalikus on uisud ainult tüdrukutele.  Jääspordis peavad uisud olema korralikud, et tagada häid tulemusi ja mugavusetunnet. Pealegi saaksid juurde osta samuti mitmesuguseid lisatarvikuid, sh pudelid, teemandid ja needid.

 

RIIETUS

 

Väga vahvad riideesemed talviseks ja suviseks ajaks. Nokamütsid on olnud väga popid meie püsiklientide hulgas. Mütsid on pesapalli tüüpi. Kodulehe filtri abil saad otsustada nii suuruse, värvi kui ka kaubamärgi järgi.

 

Ka hokisärgid kuuluvad suvise riietuse tootegrupi alla.  Ägeda prindiga või hea hingavusega – saad valida kõik omadusi koos või eraldi. Aga võid olla kindel – ükskõik, mis valiku teed, on see kvaliteetne.

 

TULE POODLEMA!

 

Oleme hokivarustuse edasimüümisega tegelenud üle kahekümne aasta, teame täpselt kui suure kaaluga on hokivarustuse kvaliteet. Kui soovid soetada varustust garantiiga – vali meie hoki pood. Kui vaja nõustame ka parima hokivarustuse leidmisel.  Saame aru, et erinevate asjade puhul – hoki uisud või hokikepid – peensusi on väga palju ning ei saagi kõigega kursis olla.  Peale seda leiate meie juurest ka kõige popimad asjad.

Premeeri ennast algava hooaja puhul uue varustusega?

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *