HOKIPOOD, KUST SAAD VALIDA SOBIVA HOKIVARUSTUSE

Säti ennast valmis – kaasahaarav sessoon on jälle algamas! Tule ja vaata, milliste toodetega kostitab Sind hokipood sel hooajal. Loomulikult oleme varustuse valiku mõttes kõige paremini varustatud.

Töötame selle nimel, et meie esinduspoe tootevalikus oleks pidevalt ainult kõige parem ja modernseim jäähokivarustus. Poes on tõeliselt suur valik erinevaid temaatilisi asju – astu läbi ja uudista nüüd!

 

TURVALINE VARUSTUS

 

Valikus on väga suur valik varustust vaid usaldusväärsetelt kaubamärkidelt. Uisud, riided, kotid, kaitsed, kepid – tutvu valikuga meie e-poes! Edasi lugedes saate paremini aimu, milline hoki varustus on meie kaupluses olemas.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/uisud

HOKIKEPID

 

Erisuuruses hokikepid – kõikidele vanusegruppidele hoki kepid ja nende tarvikud. Filtri abil saad valida vajalikke omadusi ning näed vastavat tootevalikut. Kui soovid põhjalikumat informatsiooni selle kohta, kuidas määratakse hokikeppide hind, siis hea meelega räägime sellest lähemalt.

Soeta endale hoki kepp juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – valik on lai nii suuruste, kui ka kaubamärkide osas.  Jäähoki uisud on lehe all. Otsingu abiga saad mängida uiskude kvaliteediga ning soetada just see kõige sobivam. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal oluliseim osa varustusest ja sellepärast on oluline, et need oleks kvaliteetsed ja vastupidavad.  E-poes leiad samuti kõiksugused aksessuaarida, mida uiskude kasutamisel vaja oleks.

 

RIIETUS

 

Eriliselt moodsad riideesemed talviseks ja suviseks ajaks. Nokamütsid on olnud väga populaarsed meie sportlaste hulgas. Mütsid on pesapalli tüüpi. Kodulehe filtri abiga saad valida nii suuruse, värvi kui ka brändi järgi.

 

Teine populaarne toode on hokisärgid. Võimsa prindiga või hea hingavusega – saad valida kõik omadusi koos või eraldi. Kuid kindel on üks – ükskõik, mis valiku teed, on see hea kvaliteediga.

 

TULE POODLEMA!

 

Tegutsedes pikalt varustuse edasimüügiga, saame aru kui tähtis on hokivarustuse kvaliteet. Oleme hoki pood, kus kõikidel toodetel on olemas garantii. Võimaluse nõustame ka kõige õigema hokivarustuse leidmisel.  Hoki uisud ja hoki kepid on tegelikkuses väga palju detailirikkamad kui alguses tundub. Sirvi veebipoodi või tule kohapeale!

Mida veel soovida kui uut varustust algavaks hooajaks?

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *