SECOND-HAND-POE LEIAB NÜÜD KA INTERNETIST

Kellele ei meeldiks inimesed, kes on suutnud enda igapäevase tarbimise muuta maksimaalselt jätkusuutlikuks? Toredad leiud vähekasutatud rõivaste poodidest ja olemasolevate riiete muutmine on nende stiili muutnud silmnähtavalt unikaalseks. Vahest olete isegi mõnest vähekasutatud riiete poest paar eriti head üllatust oma garderoobi lisanud.

Paljud meist väärtustavad võimalust veeta paar vaba tundi rõivapoodides erinevaid riideid proovides. Mõnda teist võivad rõivapoodide mitmekülgne valik ja inimesed aga häirida. Seetõttu soetavadki paljud suure osa enda riietest mugavalt veebist, kus valik on tõesti sadu kordi suurem kui üheski kaupluses. Kas olete aga kunagi netist tellinud kasutatud riideid? Kas teadsite, et neid üldse netis müüaksegi? Vaata lähemalt siit – https://www.e-kilomax.lv/et/237-naiste-riided!

Kasutatud riiete pood tuleb koju kätte

Tallinnas, Pärnus ja Läti linnades tegutseva Kilomaxi kaupluseid on külastajad väärtustanud pikki aastaid. Lääne-Euroopast toodud kvaliteetne, ilma kulumismärkideta kaup pärineb otse sealsetest riiete kogumise- ja sorteerimise punktidest.

Pandeemia jätkudes soovis pood oma rõivaste ja aksessuaaride klientidele pakkumiseks avada ka netipoe, kus huvipakkuvate toodetega saab tutvuda fotode ja kirjelduste vahendusel. Kaupluses müüakse tuhandeid riideesemeid tuntud ja vähem tuntud brändidelt, mis tähendab seda, et tühjade kätega ei jää keegi.

Nii on teil nüüd mugav osta endale sobivad uued või vähekasutatud riided poodi minemata. Tellimuse vormistamine toimub mõne minutiga ning kaup jõuab peagi sobivasse Omniva pakiautomaati. Kui aga ostetud tooted teatud põhjustel teid ei rahulda, võib tellimuse ka tagasi saata.

Riided kogu perele

Vahete-vahel mõne uuema riietuseseme ostmine annab sageli piisavalt uut jõudu, et alustada järgmist päeva värske pilguga ja enesekindlalt. Ettevõte on teinud kõik, et nende pakutavad eksklusiivsed riided ja jalanõud oleksid ühtmoodi ilusad, trendikad ja kvaliteetsed nii naistele kui meestele.

Avades meesteriiete sektsiooni, leiab valikust muuhulgas särgid, bleiserid, kardiganid, teksapüksid, joped, spordirõivad, aluspesu, ujumisriided, jalanõud ja aksessuaarid. Naisteriiete seast leiab muuhulgas kleidid, kardiganid, pluusid, teksad, seelikud, mantlid, bleiserid, capri püksid, spordirõivad, ööriided, kombinesoonid, jalanõud ja aksessuaarid. Lai valik riideid on kaupluses ka poistele, tüdrukutele ja väikelastele.

Arvatavasti saate E-Kilomaxiga igati headeks sõpradeks, kui vajate kauakestvaid riideid või jalanõusid, olgu siis meestele, naistele või lastele. Lehte on põhjust avada suhteliselt tihti, et näha viimaseid sooduspakkumisi ja uusimaid kaupu.

Andke vähekasutatud riideesemetele uus šanss, tutvudes värske ja professionaalse selektsiooni meeste- ja naisteriiete ning jalatsitega aadressil www.e-kilomax.lv/et. Selleks, et mõjuv välja näha, ei pea kulutama palju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *