NETIPOOD KASUTATUD RÕIVASTELE

Kellele ei meeldiks inimesed, kes on suutnud enda igapäevatarbimise muuta maksimaalselt keskkonnasõbralikuks? Toredad ostud vähekantud riiete kauplustest ja vanade riiete muutmine on nende välimuse muutnud tõepoolest ainulaadseks. Küllap olete teiegi mõnest second-hand‘ist paar eriti südamelähedaseks muutunud pakkumist koju toonud.

Nii mõnedki meist hindavad võimalust sisustada paar vaba tundi rõivapoodides erisuguseid huvitavaid kostüüme proovides. Mõnda teist võivad riidelettide mitmekülgne valik ja teised kliendid aga häirida. Nii soetavadki paljud enamiku enda riietest mugavalt internetist, kus valik on tõepoolest sadu kordi suurem kui mistahes kaubanduskeskuses. Ent kas olete kunagi veebist ostnud kasutatud riideid? Kas teadsite, et neid üldse veebis müüaksegi? Vaata lähemalt siit – (riided naistele), ja alljärgnevas artiklis!

Riidepood tuleb koju kätte

Tallinnas ja Pärnus tegutseva Kilomaxi poode on külastajad hinnanud pikki aastaid. Inglismaalt, Šveitsist, Itaaliast ja Hollandist valitud kvaliteetne kaup tuleb otse riiete kogumispunktidest.

Alates koroonakriisi teisest lainest pakub mugavat veebipõhist ostuvõimalust oma täiesti uutele ja vähekantud rõivastele ka kauplus Kilomax. Netipoes rõõmustavad uusi omanikke unikaalsed leiud, sajad kaubamärgid ning ootamatult mitmekülgne valik mudeleid ja mõõtmeid.

Veebilehel on teil nüüd võimalus leida endale sobivad täiesti uued või vähekantud riided poodi minemata. Tellimuse saab vormistada mõne hetkega ning teie ostukorvi sisu jõuab peagi sobivasse Omniva pakiautomaati. Kui aga ostetud kaup mingil põhjusel teid ei rahulda, võib tellimuse ka tagasi saata.

Meestele, naistele ja lastele

Aeg-ajalt mõne uue riideeseme ostmine annab sageli piisavalt uut energiat, et alustada uut töö-või puhkepäeva värskelt ja end hästi tundes. Kauplus on omaltpoolt teinud kõik võimaliku, et nende valikusse kuuluvad eksklusiivsed riided ja jalavarjud oleksid ühtmoodi ilusad, trendikad ja heakvaliteedilised nii meestele kui ka naistele.

Avades kodulehel meesteriiete sektsiooni, leiab eest muuhulgas sajad ja tuhanded särgid, bleiserid, kardiganid, teksad, mantlid, spordiriided, lühikesed püksid, pidžaamad, jalanõud ja aksessuaarid. Naisteriiete valikust leiab muuhulgas kleidid, sviitrid, topid, püksid, seelikud, joped, ülikonnad, capri püksid, spordiriided, ööriided, kombinesoonid, jalanõud ja aksessuaarid. Lai valik riideid on kaupluses ka poistele, tüdrukutele ja väikelastele.

Arvatavasti saate E-Kilomaxiga igati headeks partneriteks, kui otsite usaldusväärseid rõivaid või jalanõusid, olgu siis meestele, naistele või lastele. E-poodi on põhjust avada tihti, et leida viimaseid sooduseid ja kõige uuemaid kaupu.

Andke vähekantud või hoopiski kasutamata riietele uus võimalus, tutvudes värske ja professionaalse selektsiooni riiete ning jalanõudega veebisaidil www.e-kilomax.lv/et. Selleks, et mõjuv välja näha, ei pea kulutama palju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *